Oferty pracy

Pracuj w nami!

Specjalista ds. księgowości

17.12.2021

Zakres obowiązków:

- dekretacja i księgowanie faktur zakupu
- dekretacja i wystawianie faktur sprzedaży
- analiza dokumentów pod względem przepisów podatkowych
- czynności pomocnicze związane z zamknięciem miesiąca
- współpraca z innymi działami w firmie, biurem rachunkowym, bankami

Wymagania:

- wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości
- minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze rachunkowości
- znajomość i praktyczna umiejętność zastosowania przepisów ustawy o VAT, CIT, PIT, ZUS
- znajomość zasad rachunkowości
- znajomości prawa pracy
- znajomość obsługi komputera oraz pakietów biurowych
- dokładność i dobra organizacja czasu pracy
- doświadczenie w zakresie obsługi programów SAGE
- inicjatywa, energia i chęć do działania

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie, w skład którego wchodzi wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa
- możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnym charakterze
- pracę w godz.: pn - pt 7:00-15:00

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: biuro@bedzinarena.pl